Blog

Wypad w Polskę na majówkę 2020?

Wybierz magiczną Łebę i nie męcz się z noclegiem

Majówka zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie wiesz, co robić? Dowiedz się, kiedy w tym roku będziesz miał wolne i jak zaplanować ten wyjątkowy weekend, by wypocząć i zacząć sezon ciepła w Polsce. Pamiętaj, że tania majówka, nie musi być nudna. Wystarczy wybrać właściwą majówkową ofertę i nie martwić się niczym przez te kilka dni. Kiedy będzie majówka w 2020 roku i gdzie na majówkę?

Kiedy majówka w 2020?

Poprzednia majówka dała duże możliwości do odpoczynku. Wystarczyło wziąć kilka dni urlopu i cieszyć się z ponad tygodnia wczesnoletniej laby. Czy i w tym roku majówka będzie tak łaskawa? Czy wiesz już, kiedy zorganizujesz weekend majowy 2020? Jeśli nie, to podpowiadamy, w jaki sposób zaplanować zabawę majówkową i gdzie pojechać, by naprawdę wypocząć nad polskim morzem.

Domki Nowęcin Łeba

Domki blisko Łeba

Czy będzie potrzebne wolne, czyli jak wygląda majówka 2020?

Okres majówki to jeden z najbardziej niezwykłych okresów w roku dla Polaków. Każdy wówczas szuka wyjazdów i ofert na majówkę, by spędzić ją w spokoju i bez problemów. Wypoczynek nad polskim morzem jest coraz bardziej popularny, a przy tym to sposób na tanią majówkę. Jednak czy w tym roku długo odpoczniemy?

W 2020 roku majówka przypada na piątek, sobotę i niedzielę, więc weekend nie będzie bardzo przedłużony. Jednak jeśli weźmiesz jeden dzień wolnego, możesz bawić się od czwartku do niedzieli. To idealny czas, by wypocząć nad polskim morzem i nabrać dystansu do codzienności. Dowiedz się, jakie pomysły na majówkę 2020 możesz mieć w tym roku.

Łeba – przepiękne miasto

Jednym z miejsc, które zaskakują nie tylko pięknymi plażami i możliwościami dla turystów, ale także atrakcjami przyrodniczymi jest Łeba. To bardzo niedoceniane miejsce oferuje nie tylko przepiękną linię brzegową czy liczne muzea i ofertę gastronomiczną, ale także bliskość niezwykłego, jednego z największych w kraju jeziora Łebsko. Możesz spędzić tu kilka magicznych chwil w weekend majowy. Wystarczy tylko znaleźć właściwą majówkową ofertę 2020.

Majówka nad polskim morzem

Majówka w lebie

Odkryj Bursztynową 13!

Jednym z miejsc, w którym zaplanujesz tanią majówkę jest Bursztynowa 13. Jest to kompleks domków, które zostały wykończone w wysokim standardzie i są ulokowane nieopodal morza, blisko parku dinozaurów. Wykonane z drewna, z łazienką w standardzie pozwolą Ci nie tylko wypocząć, ale także odnaleźć ciszę i spokój, które nad polskim morzem nie są tak oczywiste. Domki są wyposażone w zadaszone tarasy wraz z ogródkami, które pozwalają na spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

Co więcej, jeśli cenisz sobie intymność podczas weekendu majowego 2020, to Bursztynowa 13 jest najlepszym pomysłem. Każdy domek jest wyposażony w aneks kuchenny, pokój dzienny, sypialnię z kilkoma łóżkami. Całość nawet dla pięciu osób, ale i we dwójkę będzie Wam tu bardzo wygodnie.

Domki w Łebie nad morzem

Łeba 2020

Atrakcje Łeby

Łeba to miasto nadmorskie, które oferuje wiele atrakcji każdego typu. Podczas wyjazdu majowego mogą to być na przykład chwile spędzone na wycieczkach pieszych lub rowerowych – w okolicy jest wiele tras i ścieżek. Dodatkowo tuż przy Łebie rozciąga się teren Słowińskiego Parku Narodowego wraz z największą atrakcją przyrodniczą regionu, czyli ruchomymi wydmami.

Wokół domków na weekend majowy Bursztynowa 13 znajduje się jednak także Łeba Park, jezioro Sarbsko, jezioro Łebsko, stadnina koni, labirynt czy też fokarium – Sea Park. W mieście można skorzystać także z parku linowego czy wypożyczyć gokarty, a więc to zarówno miejsce na wypad z kumplami, jak i urokliwy majówkowy wyjazd z żoną i dziećmi.

Łeba majówka oferty

Oferty majówki w Łeba

Nie czekaj, rezerwuj!

Pamiętaj, że nie ma wątpliwości, że majówka 2020 będzie od piątku do niedzieli, więc jeśli chcesz spędzić te kilka dni nad polskim morzem, musisz już dziś pomyśleć o zamówieniu miejsca na tanią majówkę w Polsce. Pamiętaj, że pierwszy maja będzie w piątek, więc na pewno spędzisz trzy dni w urokliwych domkach w Łebie.

Zadbaj o wyjątkową oprawę weekendu majowego 2020 i w końcu odpocznij. Ciesz się słońcem, polskim morzem i atrakcjami Łeby oraz wysokim standardem domków – ich ciszą i spokojem. Korzystaj z majówki w tych dniach!